Opis

18:00 otwarcie drzwi
19:00 start koncertu
*Podane godziny sa orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 


 
Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tak zespół Coma mówi o swojej trasie:
„Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami. To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy w filmach dla dzieci. Spore było nasze zaskoczenie, kiedy aranżując utwory np. z „Pana Kleksa” odnajdowaliśmy nieoczywiste, psychodeliczne i czasem trochę mroczne konteksty. Zarówno teksty, jak i muzyka z tych kawałków to nie jest naszym zdaniem typowa lektura dla dzieci. Pracując nad materiałem próbowaliśmy wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów.
Wiosenną trasę z tym materiałem nazwaliśmy „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”. To dobra okazja by odnowić dla siebie nasze pierwsze, nie do końca świadome inspiracje muzyczne, ale również by pokazać je naszym dzieciakom, które być może w inny sposób nie dotarłyby do tej muzyki.
Na koncertach oprócz seta z piosenkami takimi jak „Meluzyna”, „Z Poradnika Młodego Zielarza” „Pi i Sigma” (Przybysze z Matplanety), „Fantazja”, „Pożegnanie z Bajką”, „Ratujmy Kosmos”, „Czemu Nas Tam Nie Ma”, będzie również można usłyszeć tradycyjny repertuar zespołu. Jeśli ktoś miałby ochotę przybyć z dziećmi, to ułatwiliśmy dostęp do wydarzenia organizując koncerty o maksymalnie wczesnych porach (oczywiście tam, gdzie to było możliwe).
Zapraszamy do naszej bajki."
 
 
Interticket Kup bilet
Kup Bilecik Kup bilet
Eventim Kup bilet