Opis

W związku z panującą epidemią koronawirusa informujemy, że planowany na 24 kwietnia spektakl „Przybora na 102” z udziałem Magdy Umer i MUMIO został przeniesiony na 13 września 2020r. Wszystkie zakupione bilety utrzymują swoją ważność na nowy termin. Osoby, które chcą zwrócić zakupione wcześniej bilety, prosimy o kontakt z bileteriami, w których dokonywane były ich zakupy.

W imieniu Artystów i KOMBINATU życzymy zdrowia i mówimy: "DO ZOBACZENIA we wrześniu!"
 

 

Spektakl „PRZYBORA NA 102” powstał z okazji 102 urodzin Jeremiego Przybory. Oparty jest na tekstach Mistrza Jeremiego znanych między innymi z Kabaretu Starszych Panów oraz improwizowanych tekstach Magdy Umer i Mumio. Liryka przepleciona surrealistycznym humorem, krótkie opowiadania i piosenki te najpiękniejsze, autorstwa Jeremiego Przybory z muzyką Jerzego Wasowskiego.


Spektakl z powodzeniem grany jest na scenach teatralnych w całej Polsce od premiery w Och Teatrze w grudniu 2017 r. tym razem zawita do Gdańska.

Przybora na 102 to spektakl niezwykły, w którym teatralno-muzyczna konwencja okazuje się strzałem w dziesiątkę. Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, jest w nim wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość. Może dlatego, że wzajemna sympatia artystów ma miejsce również poza sceną. To trzeba zobaczyć!

Interticket Kup bilet
Kup Bilecik Kup bilet
Bilety 24 Kup bilet
Eventim Kup bilet