Opis

 Warhaus na dwóch koncertach w Polsce! Solowy projekt Maartena Devoldere’a, członka grupy Balthazar, wystąpi 3 czerwca w Starym Maneżu w Gdańsku.

Limitowana przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek (16.01) o 10:00. Chcesz wziąć udział w przedsprzedaży? Zapisz się do newslettera Alter Art już teraz: www.alterart.pl/newsletter. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w środę (17.01) o 10:00.

Warhaus podwójnie podbił serca fanów płytami “We Fucked a Flame into Being” (2016) i “Warhaus” (2017). W 2022 roku otrzymaliśmy album “Ha Ha Heartbreak”. Wydawnictwo powstało w ciągu zaledwie trzech tygodni w dusznym Palermo. Wszystko, czego Devoldere potrzebował, to samotność pokoju hotelowego, gitara, mikrofon i serce, które niedawno zostało złamane na tysiące kawałków. Smutek był trudny do zniesienia, więc Sycylia stała się oczywistą ucieczką. To sprawiło, że “Ha Ha Heartbreak” stał się jak dotąd najbardziej osobistym i prawdziwym albumem Warhaus - takim, w którym artysta przechodzi przez różne etapy żałoby i żalu: począwszy od zaprzeczenia, przez zbyt pewny opór, rozpacz, aż po skromną rezygnację. W listopadzie Warhaus zaprezentował nowy utwór "Popcorn".

ebilet Kup bilet