Opis

Zapraszamy do zapoznania się z rozpiskę godzinową na koncert:
- 18.00 - wejście
- 18.50 - Overlaps
- 19.30 - The Shiver
- 20.30 - The Rasmus
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.


Po ogromnym sukcesie koncertów w Warszawie i Krakowie w 2017 roku, zespół przyjeżdża ponownie do Polski we wrześniu tego roku!
The Rasmus wracają po krótkiej przerwie! Przyjadą w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel „Paradise”, który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family.
Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.
W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy.
O nowym singlu The Rasmus „Paradise” (z ang. „Raj”), Lauri mówi: „Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”

Bilety w cenie 89 zł / 129 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na www.starymanez.pl i www.LiveNation.pl

Organizatorem koncertu jest Stary Maneż i Live Nation.

Supporty:

THE SHIVER powstał w 2005 roku, ich muzyka to połączenie alternatywnego rocka, metalu i muzyki elektronicznej. Zespół ma za sobą koncerty w całej Europie, a także występy przed wieloma zespołami m.in Misfits, The Ark, Papa Roach, God Is An Astronaut, Negramaro, Perturbazione.

OVERLAPS – rockowy zespoł pochodzący z Włoch. Niecodzienna nazwa zespołu oznacza ciekawą i energetyczną mieszankę pięciu zupełnie różnych, ale uzupełniających się postaci, w których wszystkie elementy i rozbieżne wpływy zbiegają się w chwytliwe, mocne i wieloaspektowe rockowe brzmienie.


Interticket Kup bilet
Kupbilecik Kup bilet
LiveNation Kup bilet
Eventim Kup bilet