Opis

 Poczuj moc legendarnego ukraińskiego rocka! Koncert grupy Skryabin i Yurkesh z programem "Best Hits".

W zeszłym roku podczas występów Skriabina i Jurkesza zebrano dla ukraińskiego wojska ponad 5 milionów hrywien. Piosenki Andrii spełniają dobre uczynki nawet po jego śmierci Śpij sama.. mamo.. suko-wojna!.. ludzie są jak statki!... Kraj dla siebie! Jego piosenki stały się ścieżką dźwiękową naszego życia. A koncerty na żywo zespołu Skryabin były i pozostają wyspą szczerości, mocy i głębokiej miłości ukraińskiej duszy. Koncert na żywo zespołu Skriabin to kilka godzin restartu do ustawień fabrycznych. To dwa tuziny piosenek, które na nowo przypominają po co i jaki jest powód. Chodźcie, zaśpiewajmy kochanie, słodko, te, przy których można tańczyć i płakać... Piosenki Andrzeja.

Uściskajmy się, zróbmy zdjęcie, przekażmy darowiznę. Wasz Lyosha, Vados, Kostik i Yurko! Bo kto nie jest z nami - niech... Grupę Skriabin tworzą muzycy, którzy przez ostatnie 15 lat dzielili scenę z Andrijem Kuźmenko. Razem z Andrijem zagrali ponad tysiąc koncertów, nagrali razem ponad 100 piosenek. Kolektyw kontynuował działalność koncertową po śmierci Andrija Kuźmienki na prośbę licznej publiczności sympatyków i przy wsparciu rodziny Kuźmy.

Na koncertach zespołu muzycy wykonują utwory w takim samym brzmieniu, w jakim brzmieli za życia Andrija. Razem z muzykami partie wokalne wykonuje znany artysta Jurij Jurczenko (Yurcash), który podobnie jak Andrij zdobył kiedyś swoje pierwsze uznanie podczas słynnej parady młodzieżowych hitów "Terytorium A". Wszystkie koncerty Skryabin&Yurkesh mają cel charytatywny - zbiórkę środków na realizację zwycięstwa. Podczas koncertu zabrzmią Wasze ulubione utwory: "Śpij sam", "Mama", "Stare zdjęcia", "Ludzie jak statki", "Twój własny kraj" i inne legendarne pieśni Andrii. Posłuchaj ulubionych kompozycji i zanurz się w otchłań wspomnień. Przeżyj z nami niezapomniane emocje!

Koncert trwa ponad 120 minut.

Organizatorem koncertu jest Targrem Sp. z o.o.

ebilet Kup bilet