Opis

 Kontynuując swoją światową trasę koncertową wraca do Europy na ogromne życzenie widzów, po wyprzedanym tournée w 2023 roku I WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE!

Ten występ został doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show: “Rebecca to znacznie więcej niż tylko akt hołdu i tribute show… to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany… to wieczór, którego nigdy nie zapomnisz!”.

Zarówno zagorzali fani, jak i miłośnicy wspaniałej muzyki będą zachwyceni wysoce profesjonalnym i niekończącym się zabawnym występem Rebeki. Podczas swojej docenionej przez krytyków trasy koncertowej w 2015 roku Rebecca otrzymała niezliczone owacje na stojąco, w tym dwa występy, do których bilety były wyprzedane w kultowym kasynie Crown Casino w Melbourne.

Nie przegap swojej szansy, aby zobaczyć, jak Rebecca trzęsie sceną ze swoimi dzikimi włosami, oszałamiającymi sukienkami, czerwoną szminką i szpilkami, wykonując czystą sprawiedliwość niekwestionowanej Królowej Rock’n’Rolla w przedstawieniu, które można określić jedynie jako „Po prostu  najlepsze”.

KupBilecik Kup bilet
biletomat Kup bilet
biletyna Kup bilet