Opis


Ze względu na chorobę artystki Iwony Skwarek koncert Rebeka planowany na 10 marca 2017 zostanie przeniesiony na 8 kwietnia 2017, godz. 20:00.
Wszystkie bilety i zaproszenia zachowują ważność. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionych biletów w miejscu, w którym dokonało się zakupu.

Iwonie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)
                  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA (Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny) konsekwentnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku muzycznym. Zdobyli tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez Gazetę Wyborczą, zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze REBEKI. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy, nie pozwalają przejść obojętnie. Ich ostatni album „Davos” pełen różnorodnych piosenek - od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia umocnił pozycję REBEKI na polskim rynku muzyki klubowej.

Miejsca stojące: przedsprzedaż: 45 zł / w dniu koncertu: 55 zł
Miejsca siedzące: przedsprzedaż 60 zł / w dniu koncertu: 70 zł


Interticket Kup bilet
Kup Bilecik Kup bilet
Eventim Kup bilet