Opis

Zapraszamy na pokaz „Pasje”, podczas  którego swoje taneczne umiejętności  zaprezentują uczennice, uczniowie oraz nauczycielki  Studia Tańca La Pasión w Gdańsku.

Od kilkunastu lat  z radością celebrujemy doroczne Koncerty Finałowe (Pasje oraz Flamenco),  którymi już kilka miesięcy wcześniej żyje cała nasza społeczność. Nie skupiamy się na biegu po sukcesy i puchary – liczy się ten wyjątkowy dla nas czas i przyjemność tańca.

W tym roku na koncercie PASJE w Starym Maneżu obejrzycie kilkadziesiąt choreografii z  następujących technik:

Taniec brzucha, Balet, FCBD®Style (FatChanceBellyDance®Style), Tribal Fusion, Latino, Flamenco, Taniec współczesny.

Prezentacje stworzone przez znakomite choreografki i choreografów, wykonane zostaną przez starannie przygotowane tancerki i tancerzy, z feerią barw strojów i świateł, do pieczołowicie dobranej i zróżnicowanej muzyki świata

Mamy nadzieję, że oglądając pokazy poczujecie  przyjemność jaką niesie taniec i  złapiecie tanecznego bakcyla.

Studio Tańca La Pasión, mieszczące się nieopodal Starego Maneżu, bo na sąsiadującej z Wrzeszczem Zaspie,  to miejsce współtworzone przez jego założycielkę Beatę Jasnoch, liczne grono instruktorek i instruktorów oraz pasjonatki i pasjonatów tańca, od ponad 20 lat realizujących w nim swoje marzenia. 

Udało się nam wykreować przestrzeń, w której kobiety w każdym wieku, w przyjaznej, pełnej akceptacji i życzliwości atmosferze mogą wytańczyć swoje emocje, spędzić czas oddając się zamiłowaniom, w gronie innych, podobnych im pasjonatek. Na zajęcia zapraszamy oczywiście również panów.

Z przyjemnością informujemy, że już 1 lipca 2024 rozpoczynamy w La Pasión zajęcia wg nowego, letniego planu zajęć. Szczegóły na www.lapasion.pl

Tanecznym spotkaniom w naszym studiu sprzyjają przyjazne wnętrza: 3 przestronne sale, wyposażone w lustra, przystosowaną do zajęć podłogę, odpowiednie pomoce (np. drążki do baletu); każda utrzymana w nieco innym klimacie. Czekając na zajęcia można spędzić czas na rozmowach, zatapiając się w wygodnych kanapach i częstując bez ograniczeń herbatą, kawą, wodą.
 

 

Bilety w przedsprzedaży do 20 czerwca 2024 r -  25 zł

Bilety od 21 czerwca  - 35 zł

Dzieci do 4 roku życia bezpłatnie

 

Interticket Kup bilet