Opis

Przed nami najdłuższy dzień i najkrótsza noc w roku. Piękna słowiańska tradycja nakazuje spędzić ten wieczór na zabawie.

W tym roku po raz kolejny bawimy się z Ekipą Dance Atelier  - tym razem w klimacie kultowego filmu Dirty Dancing. Od ponad 30 lat ten musical jest inspiracją dla kolejnych pokoleń tancerzy i nie tylko. Tej nocy każdy może poczuć się jak Frances „Baby” Houseman i Johnny Castle.

W sobotę 23 czerwca Stary Maneż zaprasza wszystkich sąsiadów, mieszkańców Wrzeszcza oraz tych, którzy chcą się przyłączyć do wspólnego świętowania na obchody Nocy Świętojańskiej. Czeka Was popołudnie i wieczór pełne atrakcji. W programie m.in. wspólne grillowanie w zielonej scenerii parku, piwo z Browaru Vrest, nauka plecenia wianków, pokazy szkoły tańca, animacje i jak zwykle dużo dobrej muzyki. Będzie to doskonała okazja aby spotkać się z przyjaciółmi, bliżej poznać sąsiadów i razem spędzić ten magiczny wieczór.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie gala podsumowująca ostatni rok taneczny w Dance Atelier podczas której:

- Kursanci, po całorocznej pracy, zaprezentują swoje umiejętności na scenie – odbędą się gorące i niezapomniane pokazy.

- Instruktorzy poprowadzą animacje, aby przybliżyć nieco świat latynoskich rytmów.

- Odbędzie się loteria, na której będzie można wygrać karnety do szkoły Dance Atelier Barbara Materka oraz mnóstwo innych nagród.


Wstęp wolny!


Partnerzy:

PROJEKT KWIATY Garnizon, ul. Słonimskiego 6

DANCE ATELIER


Program

DUŻA SALA

18:00 - otwarcie drzwi
18:30 - pokazy tańca Dance Atelier
21:00 - start imprezy/DJ
21:30 - animacje taneczne (dla wszystkich uczestników bez względu na poziom zaawansowania)


PLENER

od 16:00 - grill bar
17:00 - warsztaty z plecenia wianków - Projekt Kwiaty (darmowy)

 

Zapraszajcie znajomych, rodzinę, wspólnie przywitajmy lato w ten magiczny wieczór! 

 

Wydarzenie będzie dokumentowane przez fotografa w celach dokumentacyjnych i informacyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na opublikowanie wizerunku do ww. celów.