Opis

Przed nami najdłuższy dzień i najkrótsza noc w roku. Piękna słowiańska tradycja nakazuje spędzić ten wieczór na zabawie.
W tym roku po już raz trzeci bawimy się z Ekipą Dance Atelier - tym razem w klimacie kultowego filmu Saturday Night Fever / Gorączka Sobotniej Nocy.
Wspaniała muzyka Bee Gees, niezapomniane choreografie, poruszająca historia o podążaniu za marzeniami, gdzie taniec jest drogą do lepszego życia.
Tej nocy każdy może zostać królem parkietu niczym John Travolta.

W piątek 21 czerwca Stary Maneż zaprasza wszystkich sąsiadów, mieszkańców Wrzeszcza oraz tych, którzy chcą się przyłączyć do wspólnego świętowania na obchody Nocy Świętojańskiej. Czeka Was wieczór i noc pełne atrakcji. W programie m.in. pokazy szkoły tańca, nauka plecenia wianków, niespodzianki kulinarne oraz piwo z Browaru Vrest, animacje, ognisko i jak zwykle dużo dobrej muzyki. Będzie to doskonała okazja aby spotkać się z przyjaciółmi, bliżej poznać sąsiadów i razem spędzić ten magiczny wieczór.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie gala podsumowująca ostatni rok taneczny w Dance Atelier podczas której:
- Kursanci, po całorocznej pracy, zaprezentują swoje umiejętności na scenie – odbędą się gorące i niezapomniane pokazy.
- Instruktorzy poprowadzą animacje, aby przybliżyć nieco świat latynoskich rytmów.
- Odbędzie się loteria, na której będzie można wygrać karnety do szkoły Dance Atelier Barbara Materka oraz mnóstwo innych nagród.

Wstęp wolny!

Partnerzy:
PROJEKT KWIATY Garnizon, ul. Słonimskiego 6
DANCE ATELIER

Zapraszajcie znajomych, rodzinę, wspólnie przywitajmy lato w ten magiczny wieczór!

Dresscode: Gorączka Sobotniej Nocy / Lata 70’

Wydarzenie będzie dokumentowane przez fotografa w celach dokumentacyjnych i informacyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na opublikowanie wizerunku do ww. celów.

Program

DUŻA SALA
19:30 - otwarcie drzwi
20:00 - pokazy tańca Dance Atelier
22:00 - start imprezy/DJ
22:30 - animacje taneczne (dla wszystkich uczestników bez względu na poziom zaawansowania)

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

PLENER
18:30 - warsztaty z plecenia wianków - Projekt Kwiaty (darmowy udział w warsztatach – obowiązują zapisy) - info@projektkwiaty.pl
Od 22:00 - ognisko