Opis

UWAGA‼️ Z przyczyn od nas niezależnych koncert NNEKA nie odbędzie się w Starym Maneżu. Organizator koncertu - Agencja Follow The Step - podjął decyzję o przeniesieniu wydarzenia.

W sprawach związanych z koncertem, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Agencją https://followthestep.com/pl/

 
_____________________________________________________________________________________________
Europejska trasa Nneki, w tym koncerty w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku obędą się w innym terminie. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie dat, na które zostaną przełożone koncerty, poinformujemy Was o tym.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i będą honorowane w nowym terminie.

Poniżej informacja od Nneki:
"hey ..hey..our Nneka tour for march/april dates 2022 has been postponed to later this year and some dates next year..thankyou all for your onward support and all the love for the new Love supreme album.we will update you on any new gigs later this year. hope to see you all soon.in strength’peace and love. As for now..tune into love supreme."


Porównywana do Ms. Lauryn Hill i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu „Heartbeat”, Nneka, wystąpi na wiosnę 2023, aż na trzech koncertach w Polsce!

Nneka to nigeryjska wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych styli muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze staromodnym soulem, gatunkiem afrobeat i klasycznym bluesem.