Opis

Jesienią Natalia Szroeder wyrusza w klubową trasę koncertową promującą swój drugi album pt. „Pogłos”. Artystka odwiedzi 11 polskich miast, w tym gdański Stary Maneż. 20 listopada na naszej scenie zabrzmią subtelne ballady, pełne magicznego nastroju oraz energetyczne utwory taneczne.  
 
„Nadszedł moment przeze mnie wyczekiwany, wymarzony, upragniony. Album POGŁOS rusza w klubową trasę koncertową. Kto z Was jest tu ze mną ciut dłużej, ten wie, ile znaczy dla mnie ta trasa i jak długo na nią czekałam. Z wielką ekscytacją zapraszam Was na pogłosowy tour. Będzie album, ale nie tylko album. 
Bardzo liczę na Wasze towarzystwo w tym zupełnie nowym dla mnie etapie i dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Dzięki niemu wypływam na nieznane wody z radością i odwagą, której w przeszłości często mi brakowało. 
No. Ale będzie. Już nie mogę się doczekać!
Do zobaczenia wkrótce <3:”
 
Album “Pogłos” to dojrzała muzycznie i tekstowo płyta, na której słychać od pierwszej chwili, że artystka włożyła w nią całe pokłady swojej wrażliwości. Natalia Szroeder otwiera przed słuchaczami swój muzyczny pamiętnik, a podczas słuchania najnowszych utworów można odnieść wrażenie, że to szczere i intymne spotkanie. 
 
Bilety dostępne na: interticket.pl oraz eBilet. Sprzedaż rozpocznie się w czwartek 8 września o godzinie 14:00
Interticket Kup bilet
eBilet Kup bilet