Opis

Już w listopadzie nadarzy się niepowtarzalna okazja, aby Jadwiga i Dariusz Basińscy, Jacek Borusiński i Jarosław Januszewicz przypomnieli Wam fragmenty z legendarnego spektaklu Kabaret Mumio, który został zagrany 850 albo i 950 razy (dokładnie nie wiadomo – po tylu razach nawet najściślejszy z umysłów ścisłych mógłby się nie doliczyć).
Na dokładkę fragmenty „Lutownicy, ale nie pistoletowej, tylko takiej kolby”, która kończy się improwizacją trwającą czasami prawie tak długo jak pierwsza nieimprowizowana część.

Ale to nie wszystko. Mumio do programu włącza też wybór z aktualnego repertuaru: o Macieju i Jędrzeju, braciach z Welcome Home Boys, a nawet, oho! nie lada gratka, coś czego jeszcze nie ma, ale będzie: Mumio mocno muzyczne, czyli przedsmak nowego, koncertowego projektu.

Kultowe sceny, postaci, szalone improwizacje, a to wszystko zaserwowane w charakterystycznych dla Mumio oparach absurdu. Limitowany, unikatowy ekstrakt Mumiowy. Uprasza się o odważne korzystanie.

Spektakl jest imprezą towarzysząca Festiwalowi Twórczości Wojciecha Młynarskiego Róbmy Swoje. Styl, wdzięk, swoiste poczucie humoru to atrybuty, za które Mistrz Młynarski cenił Mumio najbardziej.

Eventim Kup bilet