Opis

Muchy wracają z nowym albumem i koncertami. W Starym Maneżu spotkamy się z nimi 4 listopada 2021 r.
Na koncercie zespół premierowo zaprezentuje utwory z nowej płyty "Szaroróżowe" i zagra przekrojowy materiał z całego okresu działalności.

Muchy - "najlepszy polski zespół bez kontraktu" i nadzieja rodzimej alternatywy, pierwsza generacja polskiej muzyki XXI wieku i debiutancki „Terroromans”, który zyskał niemal pokoleniowy wymiar.

Dziś Muchy pozostają jedną najbardziej wpływowych polskich formacji gitarowych XXI wieku z prawie 17-letnim doświadczeniem na klubowych i festiwalowych scenach, a utwory takie jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Galanteria”, „Przesilenie” czy „Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę” należą do kanonu polskiego rocka początków stulecia. Ich muzyka była często porównywana do zespołów Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Interpol czy The Smiths.

Przez te lata zagrali setki koncertów, wydali cztery albumy studyjne, specjalną płytę live z Jarocina i muzykę do filmu. Teraz nareszcie nadchodzi nowe. „Szaroróżowe”, pierwszy od 7 lat studyjny album Much ukazał się 16 lipca nakładem Kayaxu.

Klip do utworu "Szaroróżowe":

 

 
Eventim Kup bilet
Interticket Kup bilet
Kup Bilecik Kup bilet