Opis

Drodzy Goście,

ze względu na obowiązujące obostrzenia, zaplanowany na 12.12.2020, koncert Maciej Maleńczuka nie może się odbyć w tym terminie. Udało nam się jednak wypracować dla Was kolejną datę dla tego wydarzenia - jest to 07.05.2021.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość w tej sytuacji. Mamy nadzieję, że w grudniu będziemy mogli wspólnie spotkać się pod naszą sceną i wysłuchać Macieja Maleńczuka wraz z sekcją rytmiczną.

 

MALEŃCZUK + rhythm section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, nopo prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!


Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.
Interticket Kup bilet
Eventim Kup bilet