Opis

WAŻNY KOMUNIKAT ORGANIZATORA

Szanowni Państwo, jesteśmy zmuszeni poinformować, iż dzisiejsze oraz jutrzejsze wydarzenie z udziałem pana Macieja Stuhra w Starym Maneżu nie odbędzie się.
Przyczyną zaistniałej sytuacji jest niedyspozycja zdrowotna artysty, o czym poinformowani zostaliśmy za pośrednictwem managementu pana Stuhra, w dniu dzisiejszym w godzinach porannych.
Nowymi datami występu są:
🔶28 maja (godz.17:30 i 20:00)
🔶29 maja(godz.17:30 i 20:00)

Wszystkie bilety pozostają ważne. O zaistniałej zmianie, informować Państwa będą również bileterie, od których nabyliście swoje bilety. Bardzo serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Z wyrazami szacunku
Impresariat 34art.pl
www.facebook.com/34artpl/

Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu!

Jego najnowszy program, czyli „Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!”, to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.

Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem?Jak to jest mieć wszystko w stand-upie?

Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!


 

bilety34art Kup bilet
eBilet Kup bilet