Opis

Powitajmy rok 2023 z Mrozem w Starym Maneżu! Bo jak nie my to kto?

Rok 2023 w Starym Maneżu powitamy w iście imprezowym nastroju, wyśpiewując przeboje prawdziwej gwiazdy! W sylwestrowy wieczór wystąpi MROZU, a gorące rytmy aż do wczesnych godzin porannych niestrudzenie serwować będzie DJ Mix A Lot. W nowy rok wejdziemy zdecydowanie tanecznym krokiem!

Tegoroczny Sylwester w Starym Maneżu z pewnością upłynie w energetycznym i optymistycznym klimacie, na co swój niebagatelny wpływ mieć będzie wyjątkowa oprawa muzyczna. Gwiazda wieczoru – Łukasz Mróz, bardziej znany jako Mrozu – to jedna z najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Aż trudno uwierzyć, że od debiutanckiego albumu artysty minęło już 13 lat! Przez ten czas wylansował wiele hitów, m.in. „Miliony monet”, „Jak nie my to kto” (z Tomsonem), „Nic do stracenia” (z Sound & Grace), a ostatnio „Złoto”, za które otrzymał nominację do Fryderyków 2022 w kategorii Utwór Roku. Radiowe playlisty podbił też przebój „Za daleko”, nagrany wspólnie z Vito Bambino. Co ważne, przy żywiołowych rytmach i pozytywnych tekstach Mroza doskonale bawią się miłośnicy różnych stylów muzycznych i przedstawiciele wszystkich pokoleń.

Impreza sylwestrowa 2022/2023 w Starym Maneżu rozpocznie się o godz. 20, a jej goście od razu po przekroczeniu progu klubu mogą oddać się tanecznemu szaleństwu do muzyki serwowanej przez DJ’a Mix A Lot. Mrozu swój występ rozpocznie o godz. 22. O północy przyjdzie pora na tradycyjny wspólny toast i noworoczne życzenia. Zaraz po celebracji na swój posterunek powróci DJ, który znad konsolety nadawać będzie imprezie żywiołowy rytm aż do wczesnych godzin porannych.

Chętni na powitanie nowego roku w tak wystrzałowej scenerii i towarzystwie mogą nabywać bilety na miejsca stojące na płycie sali koncertowej lub na miejsca siedzące w lożach i przy stolikach zlokalizowanych na antresoli sali koncertowej. Dla osób, które chcą zapewnić sobie nieco więcej spokoju jest opcja rezerwacji stolików poza salą koncertową: w wine barze lub w Browarze Vrest.

W celu zapewnienia sobie odpowiedniej ilości energii do tańca i zabawy, warto skorzystać z bogatej oferty przekąsek, którą specjalnie na ten wieczór, przygotuje Szef Kuchni Browaru Vrest. 
Dla każdego gościa serwujemy kieliszek szampana o północy w cenie biletu.

 Ceny biletów (miejsca stojące):

I pula od 200 zł (wyprzedane)
II pula od 230 zł

Miejsca siedzące zostały WYPRZEDANE.
Zainteresowanym, którzy chcieliby spędzić wieczór w formie eleganckiego bankietu polecamy ofertę Balu Sylwestrowego Grand Pavilion zaprzyjaźnionego Hotelu Radisson Blu. 


 
W nieco luźniejszej formie i stylu, ale w aranżacji pełnej barw  - to druga propozycja Grand Pavilion, z którą możesz przywitać Nowy Rok! 
Niezależnie którą ofertę wybierzesz, moc sylwestrowych wrażeń - gwarntowana! 
 

Interticket Kup bilet
eBilet Kup bilet