Opis

Podajemy plan wieczoru:
19:00 otwieramy drzwi
20:00 Łąki Łan
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 


Łąki Łan zaprasza na cykl wyjątkowych koncertów, którym towarzyszyć będzie sekcja dęta. Trasa Łąki Łan i Dmuchawce obejmie  tylko  kilka miast, w których zespół  zaprezentuje swoje utwory w nowych aranżach. 

„Co to za uczucie, co za stan, kiedy żyzny pała łan? Wiadomo, moc, energia, endorfina! A gdyby tak wzbogacić ten Łąkowy bukiet o soczyste brzmienie ponętnych dęciaków?! 
Zrobiliśmy to na Przystanku Woodstock 2017 i było przepysznie! Dlatego jesienią na kilku specjalnych występach pod hasłem Łąki Łan & Dmuchawce naszą siłę rażenia zwiększy ośmioosobowa sekcja dęta, którą rozdyryguje Mateusz "Czarny Bez" Czarnowski. Zapraszamy do: Krakowa, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania czyli na sześć energetycznych do sześcianu koncertów, a nie jakichś tam dętych imprez! Wyraj wybaw w turbo dawce! Przeleć się!!!! Na Łąki Łan i Dmuchawce!!!!”

ŁĄKI ŁAN słyną z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu są nazywani jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury.

Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show.
 


Zapraszamy do zakupu biletów:)
 
19:00 - otwieramy drzwi
20:00 - start koncertu

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Interticket Kup bilet
Eventim Kup bilet
KupBilecik Kup bilet