Opis

Drodzy Goście,

informujemy, że koncert Lady Pank, który zaplanowaliśmy na 20.12.2020 k został przeniesiony na 13.06.2021 i rozdzielony na dwa wydarzenia, o g. 17:00 i 0 g. 20:00.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w przypadku nowego terminu.
Ewentualnych zwrotów biletów można dokonywać w bileterii, w której zostały zakupione.

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będą to wyjątkowe 4 koncerty z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu.

Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.

„Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały - mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Zapraszamy serdecznie. To wyjątkowe 4 miejsca i 4 wydarzenia na koncertowej mapie Polski w 2020 roku!
Biletyna Kup bilet
eBilet Kup bilet