Opis

 „Lato na trawie” w i przy Starym Maneżu!

Moc letnich atrakcji dla ucha, oka i podniebienia szykuje Stary Maneż. Jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Trójmieście zadbał w tym roku zarówno o bogaty program artystyczny, jak i szereg ciekawych nowinek gastronomicznych. Zadowoleni będą wszyscy, łącznie z gośćmi poruszającymi się na czterech kończynach!

Summertime… And the living is easy! Ten cytat z arii George’a Gershwina najlepiej oddaje wakacyjny klimat, jaki panuje w zielonych okolicach Starego Maneżu. Parkowa przestrzeń Garnizonu Kultury sprzyja spontanicznym spotkaniom, niespiesznym dyskusjom przy kraftowym piwie czy też po prostu leniwemu wypoczynkowi na zielonej trawce. W takich warunkach miło docenia się sztukę – czy to kulinarną czy muzyczną.

W letnim programie muzycznym w Starym Maneżu hitem będzie biletowany koncert Ani Dąbrowskiej w sali głównej. Wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi we wtorek 19 lipca. Wcześniej, bo na sam początek lata (24 czerwca) na scenie głównej pokaz mocnego metalowego muzycznego rzemiosła dadzą Frog Leap (Norwegia) & Jakub Żytecki & Raven Show.