Opis

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Kuby Dąbrowskiego, producenta, kompozytora i autora tekstów, który swoją twórczością porusza głębokie emocje i wprowadza słuchaczy w introspektywne podróże. Jego muzyka to unikalne połączenie indie-popu, alternatywnego rocka i nowych popowych brzmień, które razem tworzą niezwykłą mozaikę dźwięków i emocji.

Kuba Dąbrowski przez wiele lat poszukiwał swojej drogi, studiując różne kierunki i przeprowadzając się do nowych miast. Sens i swoje miejsce w świecie znalazł w 2019 roku, kiedy poznał Kubę Galińskiego, który wprowadził go do świata produkcji muzycznej. Od tego czasu Kuba pracował z wieloma znakomitymi artystami, takimi jak Sanah („Czesława”), Jakub Skorupa („Zeszyt Pierwszy”), Daria ze Śląska, Sarsa czy Marcelina. Na swoim koncie ma także duety z Marceliną („Ballada smutna jak pies”) i shama („zbyt szalona”).

W tekstach swoich utworów Kuba często wspomina swoje miłosne podboje i straty, szuka pogodzenia się z samym sobą oraz próbuje odkryć przed światem męskie, często niezrozumiane emocje. Jego muzyka to nie tylko dźwięki, ale także głębokie, osobiste historie.

16 listopada 2023 roku światło dzienne ujrzała jego EP-ka „Na razie muszę odpocząć”, na której znajdziemy siedem utworów, w tym takie perełki jak „Po 19”, „Lekki Zjazd” czy „Wiruję z czasem”. Gościnnie na epce pojawiła się Justyna Chachuła, znana szerzej z projektu atem.

Obecnie Kuba pracuje nad swoim debiutanckim albumem, a pierwszym jego zapowiedzią jest utwór „Mały świat”. Nie przegapcie okazji, by usłyszeć te utwory na żywo!

Dołącz do nas na scenie plenerowej podczas Lata na Trawie i pozwól się porwać muzycznym opowieściom Kuby Dąbrowskiego! Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Bądź na bieżąco z wydarzeniem!