Opis

UWAGA

Informujemy, że wydarzenie KOMIKÓWKA W STARYM MANEŻU PREZENTUJE - MACIEJ BRUDZEWSKI W PROGRAMIE SKOK NA STRACH zaplanowane 23.07 z przyczyn niezależnych od organizatora, zostało PRZEŁOŻONE.

Nowa data wydarzenia 20.12.2023 o godz. 19:00.

Jeśli zakupiliście bilety na stand-up, macie możliwość zwrotu w miejscu ich zakupu. Zachęcamy jednak do zatrzymania ich, aby wspólnie stworzyć niesamowitą atmosferę podczas spotkania w grudniu! 

______________________________________________________
W nowym materiale Maciek wyciąga na wierzch ludzkie lęki, obawy, paranoje aktualnego świata i bezlitośnie je wyśmiewa. Poznasz mnóstwo ciekawych postaci, znajdziesz się w sytuacjach co najmniej zwariowanych, by po chwili zorientować się, że wszystkie te historie w mniejszym lub większym stopniu są właśnie o Tobie.

Komikówka jest poznańską inicjatywą komediową. Grzejąca scenę to tu to tam, zasadniczo wszędzie gdzie czuje się jak kot na piecu. W Poznaniu swój piec ma w Szczęściu na Szewskiej.  Życie pisze jednak zaskakujące bity i okazuje się, że nową "przystanią" może okazać się Stary Maneż w Gdańsku! Sala niemała, więc zapraszamy Was do tego wyzwania abyśmy zapełnili ją razem! Do jednej i drugiej miejscówki serdecznie Was zapraszamy!

Bądź na bieżąco z wydarzeniem!

Interticket Kup bilet
eBilet Kup bilet