Opis

Zapraszamy do udziału w inauguracyjnej edycji Klimatów - Trójmiejskich Targów Twórców.

Klimaty to wydarzenie promujące dobre rzemiosło podczas którego zaprezentujemy unikalną selekcję znanych, jak i debiutujących twórców biżuterii, ceramiki, tekstyliów, kosmetyków naturalnych, przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia 2021 w Gdańsku, w Starym Maneżu – miejscu, które od początku istnienia promuje sztukę i twórców oraz integruje lokalną społeczność.
Chcemy zaoferować mieszkańcom i gościom odwiedzającym Trójmiasto możliwość spotkania z twórcami, obejrzenia i zakupu wyjątkowych przedmiotów. Będzie to wyjątkowa okazja aby spytać twórców np. o pochodzenie materiałów i techniki pracy.

Jest to impreza obowiązkowa dla wszystkich, którzy pasjonują się szeroko pojętym rzemiosłem, ręcznie robionymi przedmiotami, nierzadko ekologicznymi i stworzonymi w duchu zrównoważonego rozwoju.
Klimaty to unikalna okazja do zobaczenia i kupienia niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów dla siebie i bliskich, szczególnie przed zbliżającymi się Świętami. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.
Do zobaczenia!

Organizatorami Targów są Mirka Bułak i Ania Kruszyńska.
Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej targiklimaty@gmail.com