Opis

Szanowni Państwo, z powodu przedłużającej się choroby artystki jesteśmy zmuszeni ostatecznie przenieść gdański koncert Kasi Kowalskiej w Starym Maneżu na 2 lutego 2020 roku. 


Zapraszamy na koncert Kasi Kowalskiej, która świętować będzie 25 lecie swojej działalności scenicznej. Artystka wraz ze swoim zespołem wykona najważniejsze utwory z przekroju całej swojej kariery. Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami i niezwykłą energią wokalistki.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", “Spowiedź”, “Być tak blisko”, "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. Promującego ją singla "Alannah (Tak niewiele chcę)".

Punkty sprzedaży stacjonarnej:
• Gdynia CultureBox- GDYNIA GŁÓWNA - Świętojańska 30
• Greckie Biuro Podróży Barkost - GDYNIA - ul. Świętojańska 100
• Biuro Podróży El Globo - SOPOT - ul. Podjazd 9
• Stowarzyszenie Turystyczne Sopot - SOPOT - Plac Zdrojowy 2
• Biuro Turystyczne "Dunaj" - LĘBORK - ul. Targowa 11
• Agencja Podróży i Turystyki Holidays - GDAŃSK - ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan)
Interticket Kup bilet
eBilet Kup bilet