Opis

 Tego lata na trawniku przy Starym Maneżu powróci jedna z najpopularniejszych atrakcji poprzednich wakacji, czyli kino plenerowe! W tegorocznym repertuarze szykują się same filmowe hity, które w ostatnich latach i miesiącach odbiły się w świcie kinematografii naprawdę szerokim echem – w dużej mierze z powodu aktorskich gwiazd, które w nich wystąpiły. Będzie co oglądać!

🎞 🎞 🎞 20.08 (czwartek) — godz. 20.30 🎞 🎞 🎞
DRAMA
Miłość, ukrywane tajemnice i wynikające z nich emocje, które wymykają się spod kontroli — wszystko to znajdziemy w „Dramie”, filmie balansującym pomiędzy romansem, komedią i pełnym napięcia obyczajowym rollercoasterem. Historia pary tuż przed ślubem zamienia się w serię nieoczekiwanych zwrotów akcji po jednym, pozornie niewinnym wyznaniu. W rolach głównych oglądamy duet, o którym mówi dziś cały filmowy świat: Zendaya i Robert Pattinson. Chemia między nimi działa znakomicie, a film potrafi jednocześnie rozbawić, zirytować i wzruszyć. Kino z pazurem!


W POZOSTAŁE DNI 👇

🎞 🎞 🎞 27.08 (czwartek) — godz. 20.00 🎞 🎞 🎞
POMOC DOMOWA
Thriller, który wciąga od pierwszych minut i sprawia, że trudno oderwać wzrok od ekranu. Główna bohaterka, Millie, podejmuje pracę w domu idealnej (z pozoru!) rodziny. Tyle tylko, że za eleganckimi ścianami kryją się groźne sekrety i… śmiertelne zagrożenie. W filmie zobaczymy m.in. Sydney Sweeney, która znakomicie odnajduje się w bardzo wymagającej roli. Uprzedzamy – po tej projekcji będziecie musieli długo zbierać myśli!

🎞 🎞 🎞 3.09 (czwartek) — godz. 20.00 🎞 🎞 🎞
NIESPODZIANKA!
Lato zwieńczymy seansem niezwykle ciekawego filmu, którego tytuł… poznamy wkrótce! Warto śledzić media społecznościowe Starego Maneżu, gdzie z pewnością odkryjemy ostatnią kartę.

WSTĘP FREE!!