Opis

UWAGA!
Z przyczyn niezależnych od Klubu Stary Maneż, koncert Kim Nowak nie odbędzie się. Organizator zmienił lokalizację wydarzenia. Data pozostaje bez zmian, a bilety zachowują ważność. W sprawach związanych z koncertem, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Agencją LIVE. 

________________________________________________________________________________

KIM NOWAK POWRACA Z TRZECIA PŁYTĄ!
„My” - to trzeci studyjny album zespołu, którego premiera zaplanowana jest na październik 2023.
KIM NOWAK zespół garaż-rockowy założony w 2009 roku przez Michała Sobolewskiego oraz braci Emade i Fisza Waglewskich powraca 11 lat po premierze albumu „Wilk”. Do składu dołączył Staszek Wróbel grający na gitarze basowej. Spontaniczna reaktywacja KIM NOWAK jest wynikiem tęsknoty za tym, co w rockowym graniu najważniejsze: energetycznym, bezpretensjonalnym brzmieniem i niebanalnym przekazem.
Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „My”, który daje fanom przedsmak tego, co będą mogli usłyszeć w najnowszej odsłonie projektu KIM NOWAK pod tym samym tytułem. Trzecia płyta to wycieczka w stronę eterycznych opowieści, dojrzałych brzmień i szczerych emocji. Album wypełniony jest prostymi, post-punkowymi brzmieniami, typowymi dla alternatywnej, garażowej estetyki gitarowej. Niezmienne najbardziej rozpoznawalnym elementem, nadającym całości materiału wyjątkowej głębi, pozostają teksty Fisza jaki i niebanalna, charakterystyczna gra Michała Sobolewskiego.
 
DATA: 07.12.2023
LOKALIZACJA: Stary Maneż, ul. Juliusza Słowackiego 23
DRZWI: 19:00
START: 20:00
 
Organizator: Agencja LIVE
live@live.com.pl