Opis

Uwaga! Mamy już dla Ciebie plan na Sylwestra! W Starym Maneżu noc z 31 grudnia 2023 na 1 stycznia 2024 upłynie pod znakiem wyrazistego synth-popu, który skutecznie naładuje nas energią na kolejne 12 miesięcy. Zaserwuje nam go gwiazda wieczoru, czyli Kamp!, jeden z najważniejszych i najpopularniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej. Nie zabraknie szampańskiej atmosfery, żywiołowego towarzystwa, ożywczych napitków i pysznego jedzenia.

Kamp! to zespół, dla którego energetyczne koncerty to od lat prawdziwy znak firmowy. Wykrzyknik w nazwie grupy to bynajmniej nie sama ozdoba, lecz wiarygodna zapowiedź porządnej zabawy i prawdziwej dźwiękowej rozpusty. Do występów na żywo muzycy z Łodzi podchodzą z zaangażowaniem i fantazją, nieraz mocno modyfikując studyjne brzmienie swoich kompozycji. Dzięki temu zdobyli wielką sławę nie tylko w Polsce, ale i za granicą – na koncie mają występy na festiwalach w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City) czy Niemczech (C/O POP). W sylwestra dadzą w Starym Maneżu wyjątkowy show, który będzie kulminacyjnym punktem ich pożegnalnej serii koncertowej pt. „Endless Party”.

Impreza na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00, a jej uczestnicy od razu po przekroczeniu progu klubu będą mogli ruszyć w tany do muzyki serwowanej na żywo przez DJ’a Mix A Lot. Kamp! na scenie pojawi się o godz. 22. O północy przyjdzie oczywiście pora na tradycyjny wspólny toast. Gdy noworocznym życzeniom i celebracji stanie się zadość, do akcji powróci DJ, który ze swojej konsolety nadawać będzie rytm szalonej zabawie do wczesnych godzin porannych.

Chętnych na powitanie nowego roku w tej wystrzałowej scenerii zapraszamy do zakupu biletów. Do wyboru są miejsca stojące na płycie sali koncertowej oraz miejsca siedzące: na antresoli, w sali wine bar oraz w brew café na parterze.

W celu zapewnienia sobie odpowiedniej ilości energii do całonocnej zabawy, warto skorzystać ze specjalnego menu sylwestrowego, które na ten wieczór przygotuje Szef Kuchni Starego Maneżu. W cenie każdego biletu serwujemy o północy kieliszek wina musującego. Nabywcy miejsc siedzących otrzymają ponadto butelkę wina domu na parę.

 

Ceny biletów:

 Miejsca stojące

 I pula 180 zł

 Miejsca siedzące

sala brew café oraz sala wine bar (do kupienia tylko w kasie Starego Maneżu)

I pula 330 zł

antresola (do kupienia w kasie Starego Maneżu oraz w bileterii Interticket)

I pula 400 zł

 

Sylwestrowe menu:

Karta mini | Deski smaków | Boxy 

* Zamówienia na deski smaków przyjmujemy max. 3 dni przed Sylwestrem.

Odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 730-704-731.

 

Interticket Kup bilet
eBilet Kup bilet