Opis

NOWY TERMIN Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2020 - Festiwal przeniesiony

Nowa data koncertu Joscho Stephana w Starym Maneżu to 8 września 2020r.


Joscho Stephan – czterdziestolatek z Niemiec nie ma sobie równych w tej arcytrudnej sztuce. Zaczął się uczyć u ojca, mając lat sześć i ani się obejrzał, a jego debiutancki album został okrzyknięty „Płytą Roku” w fachowym amerykańskim piśmie Guitar Player. Jego fanami i współpracownikami zostali mistrzowie jazzowego saksofonu: Paquito D’Rivera i James Carter, a z uznanymi geniuszami gitary: Martinem Taylorem i Tommy’m Emanulelem młody Joscho objechał świat podczas wspólnych tras.

Po koncertach w nowojorskim Lincoln Center został okrzyknięty Przyszłością Gypsy Jazzu!
I zaprawdę, nie ma konkurencji.

Kilku jest muzykalnych wirtuozów gatunku, ale on wzrusza najsilniej. Wielu gra szybko, lecz on najszybciej. Nieliczni grają przy tym tak, że człowiek jest w stanie śledzić i zrozumieć ich myśl. Joscho zdaje się być jedynym, którego słuchając, człowiek ma wrażenie, że każdy dźwięk jest konieczny, niezbędny, na swoim miejscu.

Geniusz gatunku w Starym Maneżu na inauguracyjnym wieczorze X Gdańsk LOTOS Siesta Festival. Do zobaczenia 8 września 2020 g. 19:00

Bilety na stronie www. modernlook.pl oraz w e-bileteriach i salonach empik w całym kraju w cenie 100 i 140zł. Zaś zakupione już bilety na ten koncert zachowują ważność, a w razie konieczności zwrotu prosimy kontaktować się z bileterią, w której bilety zostały zakupione.
 

Modernlook Kup bilet
eBilet Kup bilet