Opis

Nazywam się Ewa i prowadzę zajęcia Hatha Yogi. Jestem certyfikowanym nauczycielem, akredytowanym przez Ashramę Yogapoint w Indiach.

Na co dzień pracuję biurowo i wiem jak istotny jest rekreacyjny ruch dla zachowania zdrowego ciała i umysłu. Pomysł na bezpłatne zajęcia yogi, dostępne dla wszystkich, powstał gdy zamieszkałam w Garnizonie i zobaczyłam idealną do tego przestrzeń. Ogromnie zachęcam Cię do spróbowania statycznych i komfortowych pozycji (asan) praktykując ze mną na trawce przed Starym Maneżem. Poziom praktyki będzie dopasowany do możliwości uczniów.

Zajmiemy się pracą ze świadomym oddechem, redukcją stresu, uelastycznieniem ciała i zbudowaniem siły. Każda yoga zacznie się od praktyk oddechowych i zakończy 10 minutowym relaksem.

Zajęcia yogi będą odbywały się w wybrane soboty w godzinach 9-10. Po aktualny harmonogram i zapisy zapraszam Cię na @ewawajman.yoga (IG) lub @ewawajman.yoga (FB).

Na każde zajęcia obowiązuje osobne zgłoszenie.

Na zajęcia zabierz proszę swoją matę, ciepłą bluzę, skarpetki i kocyk.

W przypadku deszczu, silnych wiatrów i innych niesprzyjających warunków pogodowych, zajęcia yogi nie będą mogły się odbyć.