Opis

 𝐅𝐫𝐨𝐠 𝐋𝐞𝐚𝐩
𝐋𝐞𝐨 𝐌𝐨𝐫𝐚𝐜𝐜𝐡𝐢𝐨𝐥𝐢 jest norweskim muzykiem i producentem metalowym. Jest multiinstrumentalistą znanym najbardziej z jego metalowych coverów popularnych piosenek sprzed lat. Jako Frog Leap Studios, bo pod takim pseudonimem pokazuje swoją twórczość, nagrał ponad 400 coverów i zgromadził prawie 5000000 podążających za nim fanów w serwisie You Tube.
Od ponad trzech lat koncertuje w całej Europie ze swoim zespołem Frog Leap Band.

Skład zespołu:
Leo Moracchioli (vocals and guitar)
Hannah Boulton (female vocals)
Erik Torp (bass)
Rabea Massaad (guitar)
Truls Haugen (vocals and drums)

𝐉𝐚𝐤𝐮𝐛 Ż𝐲𝐭𝐞𝐜𝐤𝐢 special guest
Jakub Żytecki jest fenomenalnym polskim gitarzystą, kompozytorem i producentem. Aktywnie wydaje muzykę już od dziesięciu lat pod swoim nazwiskiem oraz z zespołem Disperse, który współtworzył. Odszedł od grupy w roku 2018 by w pełni skupić się na swojej ścieżce solowej. Decyzja ta zaowocowała jego drugim długogrającym albumem ’Nothing Lasts, Nothing’s Lost’ wydanym w październiku 2019 roku, promowanym na headlinerowych koncertach w Japonii, czy jako support act dla Pliniego w Australii i w Europie.
w 2020 zarejestrował koncert live z utworami ze dwóch pierwszych solowych albumów, który na samym kanale youtube wygenerował ponad 620 tys odtworzeń.
W sumie wydał 5 albumów długogrających, 3 z zespołem Disperse i 2 solowo.
Proces tworzenia nowego materiału został zakończony i będzie jego trzecim albumem. Współpracował z topowymi gitarzystami na świecie m.in Plini, David Micic, czy też zespołem Periphery na koncertach, jego styl gry jest doceniany przez dużą liczbę recenzentów na całym świecie.


𝐑𝐚𝐯𝐞𝐧 𝐒𝐡𝐨𝐰 support
Raven Show to zespół z Pomorza, który narodził się w połowie 2015 roku z inicjatywy Pawła. W długiej drodze do obecnego składu, przewinęło się wielu świetnych, trójmiejskich muzyków.

Zespół tworzą:
Marcin - wokal
Paweł - gitara
Michał - bas
Maciej - perkusja
Nasza muzyka, oscylujące wokół szeroko pojętego rocka, mieniącego się wieloma odcieniami. Inspirują nas różne brzmienia. Sięgamy np. do amerykańskiej i australijskiej sceny rockowej, czy trójmiejskich klimatów lat 90/2000.
eBilet Kup bilet