Lady In Wine! Dzień kobiet w Starym Maneżu

Szanowne Panie!

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na drugą edycję wieczoru smaków „Lady in Wine” w naszym klimatycznym wine barze. W tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy dla Was zupełnie unikalne doświadczenie. Wspólnie, w kobiecym gronie, zdegustujemy pięć wyselekcjonowanych win Château Isolette, a każdemu z nich towarzyszyć będzie przekąska, starannie dobrana pod kątem połączenia smakowego!

Wszystko odbywać się będzie pod czujnym okiem Marca Petit, ambasadora Château Isolette. Spotkanie będzie okazją do poznania historii wybranych win, metod ich produkcji, zasad łączenia trunków z potrawami oraz wielu innych ciekawostek. Spędzicie ten czas inspirująco w kameralnym gronie, odkrywając nowe aromaty i niebanalne kulinarne związki!

 

A oto program wieczoru:

Aperitif Rozpoczniecie wieczór od różowego wina musującego, które wprowadzi Was w dobry nastrój!

Wino Ondine 2022 Do tego delikatnego wina rose podamy sałatkę nicejską - połączenie świeżości i lekkości.

Wino Chardonnay 2022 Następnie zasmakujecie w bogactwie smaków rillettes z halibuta, ryżu w algach i kawioru z islandzkiej latającej ryby!

Wino La Bohème 2019 Mini Wellington z polędwicy wołowej i ratatouille borowikowe z konfiturą z jeżyn to idealni towarzysze tego wyjątkowego wina.

Wino Cuvée Prestige 2020 Degustację zakończycie ganache z czekolady, czyli musem czekoladowym z nadzieniem bezowym i wiśniami w koniaku na ciepło.

 

Zapewniamy luźną atmosferę, pełną dobrej zabawy i zaskakujących odkryć. To idealna okazja, by spędzić Dzień Kobiet w godny tego święta sposób, delektując się niecodziennymi smakami w doborowym towarzystwie!

A zatem – nie czekajcie, rezerwujcie miejsca już dziś, a następnie odliczajcie wspólnie dni i godziny do tego wyjątkowego wieczoru!

 

Start wydarzenia: 17:00

Bilet: 150 zł/os.

Cena obejmuje pięć rodzajów wina oraz przekąski

Bilety do nabycia w kasie Starego Maneżu

 

Więcej informacji: +48 730 704 731