Opis

Duet Karaś / Rogucki powraca do Starego Maneżu w grudniu br.!

"Bolesne strzały w serce", czyli utwory z albumu duetu Karaś / Rogucki, zawładnęły ostatnio Starym Maneżem 23 czerwca 2021. Po fenomenalnym sukcesie artystów, będziemy mieli okazję usłyszeć ich ponownie 4 grudnia 2021 r.


KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings.

Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się 14 lutego 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. Nie są to zwykłe piosenki o miłości.

Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.
Interticket Kup bilet
Kup Bilecik Kup bilet
Eventim Kup bilet

Film