Opis

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera, związanego z ambitnymi projektami filmowymi, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego (Wesele, Dom zły, Drogówka, Wołyń, Kler).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Vargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi, poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty Młodzi i Pogo, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: Mentolowe papierosy, Dziewczyny, Młodzi, Hipster, Pogo i Mr.H.. Wiosną 2017 roku ukazał się trzeci album Zmartwychwstaniemy, której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt Hey, Ani Dąbrowskiej czy Ani Rusowicz. Trzeci krążek promował utwór Pismo z teledyskiem autorstwa Wojtka Smarzowskiego.

W październiku 2020 roku zespół Dr Misio nagrał czwarty album Strach XXI wieku. Promują go single i teledyski do utworów Chcesz się bać (reż. Piotr Domalewski), Strach XXI wieku (reż. Wojtek Smarzowski) i Siedemnastolatki (reż. Oskar Kaszyński). W 2021 roku grupa była nominowana do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii Płyta Roku. Premiera nowego krążka formacji planowana jest jesienią 2023 roku.

Dr Misio zagrał niezliczone koncerty w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie plenery i festiwale, takie jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY i Festiwal TOP of The TOP.

Plan wieczoru:
19:30 - support: Echa
20:15 - Dr Misio

__________________________________________
 

Echa to alternatywny zespół, który obecnie promuje singiel „Szkło” (https://youtu.be/R-iT2JeLBGQ). "Szkło" szybko wdarło się na playlisty wielu rozgłośni radiowych, a na Liście Przebojów Trójki już w drugim tygodniu wskoczyło na 1. miejsce! 

Grupa dała się poznać z nieprzeciętnych teledysków, jak ten nagrany na Teneryfie do „Polski na supeł” (https://youtu.be/fwLE0XosU1s), „Chamski beat”, w którym zagrała (i go wyreżyserowała) Sandra Staniszewska (https://youtu.be/qu8gAisfqRs), czy stworzone wysoko ponad ziemią „Gwiazdy” (https://youtu.be/bERRZyaMEnU).

Silną stroną grupy są też występy na żywo (koncert w Trójce: https://youtu.be/Wys427I94W0, teledysk z trasy: https://youtu.be/d2w9EY-Rdzg). Muzycy mają doświadczenie ze scen Open’er Festival, Jarocin Festival, Slot Art Festival, Hejfest, Warsaw Orlen Maraton, grali również liczne koncerty klubowe, m.in. na trasach takich wykonawców jak Kult, Strachy na Lachy i Happysad.

Interticket Kup bilet
eBilet Kup bilet