Opis

Zapraszamy na wyjątkowy set DJ-a Hervy! Lato na Trawie to nie tylko koncerty i kino plenerowe, ale także niezapomniane doznania muzyczne serwowane przez najlepszych DJ-ów. Już niebawem, na naszej scenie plenerowej, pojawi się DJ Hervy z setem w gatunku SENS, czyli sensualne doznania dźwiękowe.

DJ Hervy, czyli Bartosz Hervy, to artysta audio-wizualny i pasjonat muzyki, który od ponad 20 lat kręci się wokół muzycznych klimatów. Jego talent i doświadczenie zaowocowały wieloma niezapomnianymi wydarzeniami DJ-skimi, takimi jak Walka Dekad, Fale, TOG, Stranger Nights, czy SENS. Oprócz bycia DJ-em, Hervy jest również twórcą muzyki, wideoklipów i muzycznych grafik. Miłośnik kotów i sernika, który potrafi zaskoczyć swoją wszechstronnością i kreatywnością.

Czego możecie się spodziewać?

Set DJ-a Hervy w gatunku SENS to sensualne doznania dźwiękowe, które przeniosą Was w świat chilloutowej elektroniki, trip-hopu i downtempo. Starannie dobrane utwory, nie za szybkie, ale wyczuwalne w pulsie, który wchodzi prosto do krwiobiegu. Elektronika, która koi zmysły, w połączeniu z gitarowymi brzmieniami, tworzy niepowtarzalny klimat idealny na letni wieczór. To muzyka, która pozwoli Wam odpocząć, zrelaksować się i cieszyć każdą chwilą.

Bądź na bieżąco z wydarzeniem!