Opis

Koncert w Gdańsku dnia 27 września został podzielony na dwa identyczne wydarzenia odbywające się o godzinie 18:00 i 21:00. Wszystkie informacje odnośnie wyboru godziny znajdziecie w mailingu od ebilet.

Z powodu konieczności zachowania dystansu pomiędzy uczestnikami pierwotnie planowany koncert nie może przyjąć kompletu publiczności.

W związku z tym w planowanym dniu koncertu organizujemy dwa wydarzenia, podczas których zachowane zostaną odstępy pomiędzy uczestnikami, a maksymalne wypełnienie miejsc na widowni nie przekroczy 50%.

Chcemy podkreślić, że podczas realizacji naszych koncertów bezwzględnie przestrzegamy wszystkich procedur sanitarnych, by zapewnić wszystkim uczestnikom maksymalny poziom bezpieczeństwa.

- Organizator koncertu


Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym "Kundel", i rusza w trasę koncertową. 

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, ogłasza zakończenie prac nad swoim drugim albumem, który ukaże na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax. Jego ostatnia znakomicie przyjęta płyta, “Składam się z ciągłych powtórzeń”, zawierającej przeboje takie jak „Beksa” czy „Syreny” uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy). 

Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (exPustki, BiszRadex). Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować - ma na koncie współprace zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy. Premiera albumu „Kundel” zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

„Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej.” – mówi Artur Rojek. Wraz z premierą drugiego solowego albumu artysta ruszy w pierwszą po bardzo długiej przerwie trasę koncertową.
eBilet Kup bilet