Opis

Koncerty Karnawałowe to wydarzenie niezwykłe, jedno z najciekawszych w europejskim kalendarzu koncertowym. Któż z nas nie miał ochoty choć raz w tym uczestniczyć. Czy poza utworami orkiestrowymi: polkami, walcami i marszami, nie byłoby wspaniale posłuchać znakomitych wokalistów? 14 stycznia 2018 o godz. 17:00 w Starym Maneżu w Gdańsku będzie taka możliwość!

Znakomita, polska mezzosopranistka Alicja Węgorzewska występuje na największych scenach Europy, w tak prestiżowych salach jak Concertgebouw w Amsterdamie czy berliński Konzerthaus. Wart odnotowania jest także jej udział w koncercie z okazji 40-lecia pracy Katii Ricciarelli w słynnej weneckiej La Fenice.
Program wypełniony najpiękniejszymi przebojami operetkowymi i musicalowymi uzupełnią polki, walce i marsze w wykonaniu niezastąpionej orkiestry Cappelli Gedanensis. A do tego wszystkiego wiedeński akcent – całość poprowadzi Rafał Kłoczko, młody dyrygent, który w tym roku asystował przy Filharmonikach Wiedeńskich w czasie Festiwalu Operowego w Salzburgu.

Wykonanie takich dzieł przez tak wspaniałych artystów jest receptą na znakomity wieczór i świetne rozpoczęcie nowego roku.

Bilety w cenie 70-130 zł dostępne:
- w siedzibie Cappelli Gedanensis, ul. Nowe Ogrody 35, tel. +48 58 302-26-58
- w kasach Starego Maneżu 
- na stronie www.kupbilecik.pl


kup bilecik Kup bilet