Opis

ZMIANA DAT koncertów Agnes Obel!
Nowa data wydarzenia w Starym Maneżu. Przesunięcie trasy koncertowej Agnes Obel na lato 2022 roku

Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją pandemii i ostateczną decyzją artystki o przesunięciu trasy koncertowej na lato 2022 roku, wydarzenie w Gdańsku planowane na czerwiec 2021 zostaje przełożone na rok 2022. Znane kompozycje artystki w Starym Maneżu usłyszymy na koncercie 22 sierpnia 2022 r.

Przepraszamy za niedogodności.
Bilety zakupione w 2020 i 2021 roku zachowują ważność i 
upoważniają do wstępu na koncert w dniu 22.08.2022 w Starym Maneżu (koncert stojąco/siedzący).

Organizator koncertu: Charm Music PL.

Obel, wielokrotnie nagradzana duńska artystka debiutowała w 2010 roku krążkiem „Philharmonics”, który okazał się sukcesem na miarę platyny. Kolejne albumy – „Aventine” i „Citizen Of Glass” zyskały jeszcze większe uznanie. Świetnie przyjęte przez publiczność płyty oraz obecność kompozycji Agnes w wielu hitowych serialach („Dark”, „Euforia”, „Wielkie kłamstewka”, „Reign”) przyniosły artystce popularność na całym świecie.

Najnowszy krążek „Myopia” będący próbą uporania się z przeszłością oraz chęcią powrotu do korzeni również dostarczył nam przepełnionych emocjami utworów, za które tak bardzo cenimy artystkę. Jak mówi sama artystka praca nad albumem wymagała od niej totalnego skupienia i odseparowania od świata zewnętrznego. Jedno jest pewne – na nowym krążku z pewnością znajdują się wspaniałe kompozycje przepełnione emocjami.

Uwielbiana przez polską publiczność Agnes Obel powraca do Polski na cztery koncerty w 2022 roku, podczas których usłyszymy najbardziej znane i lubiane kompozycje artystki.

Info e bilet: https://sklep.ebilet.pl/122441614869135386

eBilet Kup bilet
eBilet - opis Kup bilet