Opis

Z przykrością informujemy, iż z powodu przyczyn losowych, koncert MAP, przewidziany na 30 maja odbędzie się w innym terminie - o szczegółach poinformujemy wkrótce.
 
Bilety zakupione na koncert 30/05 utrzymują swoją ważność, również na nową datę koncertu. Osoby, które będą chciały zwrócić zakupione bilety, mogą tego dokonać poprzez kanały, przez które dokonywały ich zakupu.


 


Od kilku miesięcy przygotowywany był nowy program nowego zespołu MAP. Pomysł zrodził się już dość dawno, ale intensywny udział w życiu muzycznym członków zespołu nie pozwalał na jego wcześniejsze zrealizowanie.

Płyta którą nagrali, to próba przypomnienia kilkunastu wybitnych Polskich piosenek z ubiegłego stulecia. Zespół zagrał miedzy innymi: Byłaś Serca Biciem Andrzeja Zauchy, Jej Portret Bogusława Meca, Pod Papugami Czesława Niemena, Kulig Skaldów, Modlitwę Tadeusza Nalepy i wiele innych.
Utwory te są specjalnie zaaranżowane na skład zespołu MAP. Znajdziecie tam trochę dobrego jazzu, pięknie brzmiącej muzyki akustycznej oraz rock&rolla. Zespół stara się utrzymać wspaniały klimat i emocje tych piosenek, jednocześnie tchnąć w nie nowego ducha.

Gośćmi specjalnymi, którzy będą towarzyszyć podczas koncertu w Starym Maneżu są: gitarzysta i wokalista Grzegorz Skawiński oraz wybitny kompozytor i instrumentalista Krzesimir Dębski.


Skład zespołu to:

Piotr Lemańczyk - bass
piotrlemanczyk.com
Marcin Wądołowski – gitary, śpiew
marcinwadolowski.com
Adam Czerwiński – perkusja
adamczerwinski.com


Interticket Kup bilet

Film